Odpovede na
najčastejšie otázky

  Supradyn CoQ10 energy si môžete kúpiť v kamenných aj internetových lekárňach. Vybrané internetové lekárne: www.drmax.sk, www.benulekaren.sk, www.vasalekaren.sk, www.pluslekaren.sk, www.schneider-lekaren.sk, www.pilulka.sk, www.mojalekaren.sk, www.partner.sk

  Supradyn CoQ10 energy je k dispozícii v dvoch formách. Ako perorálne tablety v balení po 30 alebo 60 kusoch a ako šumivé tablety v balení po 30 kusoch.

  Ide o telu vlastný proces, pri ktorom sa základné živiny (cukry, tuky a bielkoviny) premieňajú v jednotlivých ľudských bunkách na energiu. Vďaka nej naše telo funguje. Energiu totiž spotrebúvame nielen pri aktívnej činnosti, ale tiež v úplnom pokoji (bazálny metabolizmus). Bez látkovej premeny by sme nemohli dýchať a nefungovali by nám životne dôležité orgány. K látkovej premene nemôže dochádzať bez vitamínov skupiny B, ktoré si naše telo nedokáže samo vytvoriť. Vitamíny B2, B6 a B12, vitamín C a horčík podporujú prirodzenú funkciu látkovej premeny.

  Supradyn CoQ10 energy je výživový doplnok, ktorý obsahuje základné vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, vhodne dávkovaný komplex vitamínov skupiny B a koenzým Q10.

  Supradyn CoQ10 energy obsahuje 13 vitamínov (vitamíny B-komplexu, vitamíny A, C, D, E, K), 9 minerálov a stopových prvkov (minerály Mg a Ca, stopové prvky I, Cu, Mn, Mo, Se, Zn, Fe) a koenzým Q10.

  Tabletu Supradyn CoQ10 energy je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Šumivá tableta sa rozpustí vo veľkom pohári vody (približne 300 ml). Výživový doplnok Supradyn CoQ10 energy odporúčame užívať pri jedle, aby mohlo dôjsť k lepšiemu vstrebávaniu vitamínov rozpustných v tukoch.

  Supradyn CoQ10 energy môžete užívať každý deň celý rok.

  Nie. Aby ste sa však vyhli prípadnému zabudnutiu, je lepšie užívať prípravok každý deň v tom istom čase – ako súčasť dennej rutiny, denného zvyku. Najlepšie pri jedle: pri raňajkách, obede alebo večeri, čím sa zjednoduší aj vstrebávanie vitamínov rozpustných v tukoch.

  Aktívni športovci potrebujú predovšetkým vitamíny skupiny B. Rekreační športovci môžu užívať vhodný výživový doplnok s komplexom vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

  Prípravok môžu užívať dojčiace ženy a nie je vhodný pre tehotné. Pri otehotnení prestaňte prípravok užívať.